Start / Systemy / Microsoft BI: hurtownie danych, analizy, raportowanie

eDokumenty

Microsoft BI - wdrażamy hurtownie danych w technologii Microsoft SQL Server Business Intelligence

eDokumenty

Microsoft BI - opracowujemy systemy raportowania w oparciu o MS Reporting Services i MS Office

eDokumenty

Microsoft BI - projektujemy systemy analiz wielowymiarowych na bazie MS Analysis Services

  • 1
  • 2
  • 3

Microsoft BI: hurtownie danych, analizy, raportowanie

Microsoft SQL Server Business Intelligence

 

Realizujemy wdrożenia systemów raportowo-analitycznych w technologii Microsoft SQL Server Business Intelligence, opartych na modelu hurtowni danych, które są dedykowane dla wspomagania analiz ekonomicznych gdzie ilość i złożoność danych oraz mnogość i różnorodność źródeł danych są największym problemem. Rozwiązania takie sprawdzają się też w obszarach o wysokim zapotrzebowaniu na bardzo zróżnicowane i elastyczne wielowymiarowe raportowanie, np. sprzedaż, obroty magazynowe, itp.

 

Bazując na platformie Microsoft SQL Server Business Intelligence wraz z serwerem OLAP Analysis Services i serwerem raportowym Reporting Services nasze rozwiązanie integruje się z aplikacjami Microsoft Office i tym samym umożliwia m.in. samodzielne, intuicyjne tworzenie dowolnych raportów w Excelu przy wykorzystaniu hurtowni danych. Wysoką efektywność tej platformy gwarantuje implementacja spójnego, zintegrowanego weilowymiarowego repozytorium danych do raportowania.

Wśród naszych klientów jest m.in. firma ADe Line S.A. (właściciel ogólnopolskiej sieci sklepów z wyposażeniem wnętrz marek Almi Décor i FLO), w której wdrożyliśmy nasze rozwiązania oparte na platformie Microsoft SQL Server Business Intelligence i od 2002 roku stale je rozwijamy i dostosowujemy do zmieniających się potrzeb. Sercem rozwiązania jest centralna analityczna hurtownia danych oparta na technologii wielowymiarowych kostek OLAP na bazie Analysis Services, co pozwala pracownikom przedsiębiorstwa na szybki dostęp do wieloprzekrojowej informacji analitycznej z zakresu sprzedaży, logistyki i finansów.

Na Państwa życzenie możemy zrealizować niezobowiązującą prezentację powyższych rozwiązań w siedzibie Państwa przedsiębiorstwa.

Oczekują Państwo dalszych informacji? Prosimy o kontakt.