Start / Firma / Wydarzenia

Nasi Klienci

Dziękujemy za zaufanie m. in.:

 

 • RawPlug
 • DB Schenker
 • Almi Decor
 • Mosty Łódź S.A.
 • Miejskie Wodociągi i Kanalizacja w Kędzierzynie-Koźlu Spółka z o.o.
 • Strzeleckie Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o.o.
 • Moto-Profil Sp. z o.o.
 • PMR Ltd. Sp. z o.o.
 • Przedsiębiorstwo Energetyczne ESV S.A.
 • Przedsiębiorstwo Budowlane CIROKO Sp. z o.o.
 • Intakus S.A.
 • Korona
 • Luvena
 • Kakadu
 • Renevis
 • PWIK Bolesławiec
 • MPWiK Lubin
 • ChŚ PWiK
 • DSA Financial
 • Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie
 • Armatura S.A.
 • Wspólnota PMM Sp. z o.o.
 • SSE Polska sp. z o.o.
 • Komsa Polska Sp. z o.o.
 • Grupa Grass Sp. z o.o.
 • optima

Jak usprawnić konsolidację finansową w ramach grup kapitałowych? Sprawdź na  dedykowanym webinarium!

 • Temat: Konsolidacja finansowa i zarządcza z systemem PROPHIX
 • Data: 23.08.2018
 • Godzina: 11:00 - 12:00
 • Prowadzący: Ekspert BI-Pro

Zapisz się!

Na czym polega przewaga systemu PROPHIX nad klasycznymi metodami planowania i budżetowania?

Jak przy pomocy tego oprogramowania można usprawnić pracę nad budżetami, raportami czy analizami w firmie?

Sprawdź na bezpłatnym webinarium!

 • Kiedy: 30.08.2018
 • Godzina 11:00 - 12:00
 • Prowadzący: Ekspert BI-Pro

Biorę udział

Wydarzenia

Aktualności i nowości z działalności naszej firmy oraz partnerów i dostawców.

sierpień 2018

Wdrożenie Międzynarodowych Standardów Sprawozdawczości Finansowej w zakresie Leasingu (MSSF 16, IFRS 16)

Od stycznia 2019 zaczną obowiązywać nowe, istotne zmiany w zakresie sprawozdawczości finansowej wg MSSF (IFRS). Przyniosą one diametralne zmiany w podejściu do ujmowaniu umów leasingowych, dzierżawy oraz najmu w firmie.

Więcej...

 

lipiec 2018

Studium przypadku z wdrożenia systemu PROPHIX w firmie RAWLPLUG SA

Miło nam poinformować, że przy współudziale firmy RAWLPLUG SA opracowaliśmy Studium przypadku z wdrożenia systemu PROPHIX. Było to jedno z naszych ciekawszych wdrożeń
 

Więcej...

czerwiec 2018

Sukces PROPHIX w badaniu BARC The Planning Survey 18 

PROPHIX osiągnął najlepsze wyniki w zakresie Customer Satisfaction (zadowolenie klienta) i User Experience (doświadczenia użytkowników) w grupie "Flexible Planning Platforms" w badaniu BARC’s The Planning Survey 18.

 

Wiecej...
 

 

luty 2018

 

 

 

 

PZZ HERBAPOL S.A. usprawnia efektywne zarządzanie przedsiębiorstwem

PZZ HERBAPOL S.A. dołącza do grona użytkowników systemu wspomagającego zarządzanie efektywnością: PROPHIX®. Wdrożenie realizują konsultanci wrocławskiej firmy BI-Pro Consulting Group, a jego celem jest m.in. skrócenie oraz usprawnienie procesów budżetowania i analizy biznesowej.

Więcej...

czerwiec 2017

GRUPA ATM wdraża PROPHIX

W celu ujednolicenia procesów budżetowania oraz raportowania Grupa ATM wybrała naszą ofertę na wdrożenie systemu klasy BI/CPM.  Wdrożenie systemu PROPHIX w Grupie ATM ma pomóc w odwzorowaniu złożonych kalkulacji planistycznych dla produkcji telewizyjnych.

Więcej...

styczeń 2017

Ruszyło wdrożenie systemu PROPHIX w Spółce Profile VOX 

Profile Vox spółka działająca na rynku materiałów budowlanych i wyposażenia wnętrz zdecydowała się na wybór naszej oferty wdrożenia systemu PROPHIX. Celem wprowadzenia systemu klasy BI/CMP dla Spółki jest ujednolicenie systemu budżetowania oraz raportowania przy wsparciu profesjonalnego systemu informatycznego.

Więcej...

 

maj 2016

eDokumenty 5.0 - Najnowsza wersja systemu już dostępna

Nowa odsłona systemu eDokumenty, przygotowana po intensywnych pracach, została stworzona z myślą o jeszcze lepszym dostosowaniu do potrzeb klientów. Do wersji 5.0 wprowadzono ponad 1000 zmian i udoskonaleń przeznaczonych przede wszystkim dla użytkowników końcowych, ale jednocześnie wiele nowych funkcji zostało dodanych z myślą o integratorach i administratorach wykorzystujących zaawansowane mechanizmy dostosowywania systemu do indywidualnych potrzeb przedsiębiorstwa.

Więcej...

kwiecień 2016

PROPHIX 12: Kolejna generacja oprogramowania Corporate Performance Management (CPM)

Prophix Software, światowy lider w tworzeniu oprogramowania Corporate Performance Management (CPM), ogłosił dostępność 12 wersji systemu Prophix. Wraz z nową wersją wprowadzono szereg nowych funkcjonalności, poprawiono ergonomię pracy użytkownika oraz rozszerzono dostępność poprzez udostępnienie wszechstronnego interfejsu obsługiwanego z poziomu przeglądarki internetowej z dowolnego miejsca oraz na dowolnym urządzeniu.

Więcej...

kwiecień 2016

Wysokie noty satysfakcji klienta dla systemu PROPHIX

Z badań Dresner Advisory Services wynika, że: „Prophix jako członek segmentu rynku Pure-Play (rynek spółek skupiających się na jednej branży lub produkcie), jako jego lider, plasuje się  powyżej rozwiązań równorzędnych oraz mediany rynku, jest także najlepszy w swojej klasie dla praktycznie wszystkich miar pośród sprzedaży, wartości, technologii/produktu, wsparcia technicznego, usług doradczych oraz integralności. Posiada doskonałe rekomendacje.”

Więcej...

 

luty 2016

Nowa forma finansowania rozwiązań BI-Pro

Miło nam poinformować, że nawiązaliśmy współpracę z Europejskim Funduszem Leasingowym S.A. dzięki czemu mogą Państwo skorzystać z atrakcyjnej formy finansowania wszystkich naszych rozwiązań.

Więcej...

luty 2016

Duża porcja nowych funkcjonalności w pakiecie Prophix 11 SP4

W ubiegłym roku ogłoszono dostępność Prophix 11 SP4. Wydanie to świadczy o ciągłej ewolucji Prophix 11, który wprowadza kolejne innowacje, w tym możliwości wykrywania danych, rozszerzone funkcje zabezpieczeń i komunikacji.

Więcej...

czerwiec 2015

System do elektronicznego obiegu dokumentów dla Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie.

Zakończyliśmy wdrożenie systemu eDokumenty dla Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego
w Szczecinie.

Więcej...

czerwiec 2015

TARGIT

Elektroniczny obieg dokumentów w zarządzaniu nieruchomościami

Wdrożenie zakończone sukcesem w Warszawskiej Spółce Wspólnota PMM która zdecydowała się na współpracę z naszą firmę w zakresie wdrożenia elektronicznego obiegu dokumentów w oparciu o oferowane przez nas rozwiązania informatyczne. 

Więcej...

czerwiec 2015

Grupa Armatura usprawnia obieg dokumentów z BI-Pro

Na współpracę z naszą firmą w zakresie informatycznego usprawnienia obiegu dokumentacji wewnętrznej postawiła Grupa Armatura z Krakowa. Z dniem 1 czerwca br. uruchomiony został rejestr umów Grupy oraz elektroniczny obieg dokumentacji kadrowej, jako I etap wdrożenia eDokumentów. 

Więcej...

styczeń 2015

TARGIT

System do planowania, budżetowania i analiz dla Grupy GRASS

Zakończyliśmy wdrożenie systemu Prophix w Grupie GRASS. Projekt zakładał usprawnienie procesów planowania, budżetowania, raportowania i analiz w obszarach zarządzania budżetami działów, sprzedaży, zakupów, zarządzania magazynem, reklamacji i windykacji.

Więcej...

luty 2015

Elektroniczny obieg dokumentów dla SSE Polska Sp. z o.o.

Kolejna spółka która zdecydowała się na współpracę z naszą firmą. Realizujemy wdrożenie systemu eDokumenty w SSE Polska Sp. z o.o. System usprawni obieg zamówień w firmie oraz powiązanymi z nimi fakturami.

Więcej...

październik 2014

TARGIT

TARGIT nr 1 według raportu BARC

BARC, jedna z wiodących na świecie firm analizujących obszary Data Management, Business Intelligence i Enterprise Content Management, oficjalnie opublikowała wyniki tegorocznego BARC BI Survey 14.

Analiza opiera się na wynikach z największego na świecie i najbardziej kompleksowego badania  użytkowników końcowych systemów Business Intelligence.

Więcej...

marzec 2014

BI-PRO

Konsolidacja finansowa, planowanie, budżetowanie i analizy dla Grupy AMREST

Miło nam poinformować, że do grona naszych klientów dołączyła Grupa AmRest, decydując się na wybór naszej firmy jako wykonawcy wdrożenia rozwiązania usprawniającego procesy planowania, budżetowania, analiz finansowych i konsolidacji finansowej w oparciu o system klasy CPM Prophix.

Więcej...

czerwiec 2014

Wdrożenie systemu wspomagajacego controlling w MWiK w Kędzierzynie-Koźlu Sp. z o.o.

Wdrożenie w Miejskich Wodociągach i Kanalizacji w Kędzierzynie-Koźlu Sp. z o.o. przez BI-Pro Consulting Group Sp. z o.o. procesów controllingu w oparciu o system informatyczny PROPHIX, zostało przeprowdzone w profesjonalny sposób.

Więcej...

styczeń 2014

Planowanie, budżetowanie i controlling dla MPEC w Tarnowie

Kolejnym naszym klientem z sektora użyteczności publicznej jest Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej S.A. w Tarnowie, w którym zakończyliśmy wdrożenie usprawnieniające planowanie, budżetowanie i controlling z zastosowaniem systemu Prophix.

Więcej...

grudzień 2013

BI-PRO

Efektywne raportowanie zarządcze i controlling w EFL Service

Na współpracę z BI-Pro Consulting Group zdecydowała się firma EFL Service S.A., gdzie nasz zespół konsultantów przeprowadził wdrożenie systemu Prophix na potrzeby wsparcia raportowania zarządczego, budżetowania i controllingu.

Więcej...

 
październik 2013

Mosty-Łódź S.A.

Zarządzanie budżetami i controlling kontraktów budowlanych dla P. R. M. "MOSTY-ŁóDŹ"

W związku z rosnącą skalą i ilością prowadzonych projektów budowlanych przedsiębiorstwo "Mosty-Łódź" zdecydowało się na nawiązanie współpracy z naszą firmą w zakresie wdrożenia rozwiązania informatycznego usprawniającego zarządzanie budżetami projektów budowlanych i ich controlling w oparciu o system Prophix.

Więcej...

maj 2013

KOMSA Polska Sp. z o.o.

e-faktury i elektroniczny obieg dokumentów w Grupie KOMSA

Realizujemy wdrożenie systemu eDokumenty w Grupie KOMSA. System będzie wspierał obsługę e-faktur, sekretariatu jak też elektroniczny obieg dokumentów.

Więcej...

kwiecień 2013

BI-PRO

Zostaliśmy partnerem VII Międzynarodowego Kongresu Controllerów

W dniach 18-19 kwietnia br. w Poznaniu odbył się VII Międzynarodowy Kongres Controllerów zorganizowany przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Controllerów.

Więcej...

luty 2013

BI-PRO

BI-Pro sponsorem konferencji "Business Intelligence w instytucjach finansowych"


19 lutego w Warszawie odbyła się konferencja "Business Intelligence w instytucjach finansowych" pod Patronatem honorowym Polskiej Izby Pośredników Ubezpieczeniowych i Finansowych

Więcej...

luty 2013

BI-PROSpółka notowana na GPW

Wdrażamy elektroniczny obieg dokumentów w MW TRADE

MW Trade S.A. to kolejne przedsiębiorstwo, które zdecydowało się współpracę z naszą firmą w zakresie wdrożenia systemu eDokumenty do elektronicznego obiegu dokumentów.

Więcej...

lipiec 2014

Optima

Hurtownia danych w branży pożyczek gotówkowych

Zakończyło się wdrożenie hurtowni danych u jednego z pośredników kredytowych, w gdańskiej firmie Optima Sp. z o.o. Zrealizowany przez nasz zespół projekt pozwolił usprawnić analizy sprzedaży i raportowanie bieżącej działalności spółki.

Więcej...

wrzesień 2012

BI-PRO

Rozpoczynamy nowy cykl seminariów „Controlling sprzedaży – wyzwania i rozwiązania”

We wrocławskim Hotelu Tumskim położonym w jednym z najatrakcyjniejszych miejsc stolicy Dolnego Śląska – Ostrowie Tumskim – odbyło się w czwartek 27 września br. inauguracyjne seminarium controllingowe „Controlling sprzedaży – wyzwania i rozwiązania”, które zainicjowało zaplanowaną jesienną serię seminariów w całym kraju.

Więcej...

wrzesień 2012

Koelner SASpółka notowana na GPW

Usprawniliśmy budżetowanie, controlling i analizy w RAWLPLUG

Firma RAWLPLUG S.A. (dawniej KOELNER S.A.) zdecydowała się na wybór naszej oferty wdrożenia systemu Prophix w zakresie wsparcia procesów budżetowania i controllingu w Spółce. Planuje się, że docelowo z systemu będzie korzystać 67 użytkowników, głównie menedżerów poszczególnych działów oraz pracownicy działu controllingu, we wszystkich obszarach działalności przedsiębiorstwa, w szczególności w zakresie sprzedaży, produkcji, kosztów działów i inwestycji.

Więcej...

czerwiec 2012

BI-PRO

Po raz trzeci zostaliśmy Partnerem Roku w zakresie systemów Business Intelligence

Miło nam poinformować że otrzymaliśmy tytuł Partnera Roku 2011/2012 dystrybutora systemów PROPHIX i TARGIT firmy Solemis za największą liczbę i wysoką jakość wdrożeń.

Więcej...

kwiecień 2012

Ciroko

Elektroniczny obieg dokumentów dla CIROKO

Zakończyliśmy wdrożenie systemu eDokumenty dla Przedsiębiorstwa Budowlanego CIROKO Sp. z o.o. w Szczecinie. System jest eksploatowany na poziomie całego przedsiębiorstwa przez 40 użytkowników.

Więcej...

marzec 2012

TARGIT

TARGIT otrzymał tytuł najbardziej innowacyjnego rozwiązania IT na targach CeBIT

Jury składające się z ponad 100 ekspertów, naukowców oraz dziennikarzy przyznało nagrodę INNOVATIONSPREIS-IT 2012 systemowi TARGIT według następujących kryteriów: innowacyjność, praktyczną przydatność i użyteczność dla rynku średnich przedsiębiorstw (do 1000 pracowników).

Więcej...

grudzień 2011

PROPHIX

Tytuł niezależnego dostawcy oprogramowania roku 2011 dla PROPHIX Software

Zwycięzcy zostali ogłoszeni w Toronto w dniu 30 listopada 2011 roku. Była to dziewiąta, doroczna gala rozdania nagród IMPACT, której zadaniem jest wyróżnienie najlepszych firm w społeczności kanadyjskich partnerów Microsoftu.

Więcej...

grudzień 2011

UTP

PROPHIX dla Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego w Bydgoszczy

Na Uniwersytecie Technologiczno-Przyrodniczym im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Bydgoszczy zrealizowaliśmy dostawę systemu PROPHIX przeznaczonego do zarządzania wydajnością średniego przedsiębiorstwa.

Więcej...

październik 2011

TARGIT

Najwyższa popularność systemu TARGIT wg BI survey 10

Już drugi raz z rzędu TARGIT wyprzedził swoją konkurencję i okazując się najchętniej wybieranym pakietem Business Intelligence przez użytkowników na rynku globalnym. Zostało to potwierdzone wynikami "BI Survey 10" przeprowadzonymi przez renomowaną agencję badań rynku BARC.

Więcej...

czerwiec 2011

KORONA S.A.

Budżetowanie i analizy w PROPHIX dla KORONA S.A.

Do grona naszych zadowolonych klientów dołączyła kolejna firma produkcyjna Korona S.A. z Wielunia - lider produkcji świec zapachowych w Europie. W przedsiębiorstwie przeprowadziliśmy wdrożenie systemu PROPHIX dla 37 użytkowników.

Więcej...

kwiecień 2011

PROPHIX

PROPHIX najlepszy wśród konkurentów

System PROPHIX do samodzielnego planowania, budżetowania, prognozowania i controllingu znalazł się na 1. miejscu w kategorii Business Benefits w badaniu zadowolenia użytkowników BI.

Więcej...

kwiecień 2011

Schenker

W Schenker wdrożyliśmy system PROPHIX

Miło nam poinformować, że do grona naszych klientów dołączyło kolejne duże przedsiębiorstwo Schenker Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, gdzie nasi specjaliści zakończyli wdrożenie systemu informatycznego PROPHIX w zakresie obsługi budżetowania i controllingu.

Więcej...

luty 2011

INTAKUS S.A.Spółka notowana na GPW

Budżetowanie kontraktów budowlanych w INTAKUS S.A.

Na wdrożenie systemu PROPHIX zdecydowała się notowana na GPW wrocławska Spółka Intakus S.A. zajmująca się projektowaniem i wykonawstwem obiektów budowlanych na terenie całego kraju.

Więcej...

styczeń 2011

Luvena S.A.

PROPHIX w kolejnej firmie produkcyjnej

Luvena S.A. z Lubonia to czołowy producent chemikaliów i jeden z liderów produkcji nawozów w kraju. Jest to kolejne przedsiębiorstwo produkcyjne, które będzie wspierać swoją działalność systemem PROPHIX.

Więcej...

listopad 2010

BI-Pro

Ruszamy z cyklem webinariów

Z uwagi na ciągle rosnące zainteresowanie oferowanymi przez nas rozwiązaniami uruchomiliśmy cykl Webinariów, tj. prezentacji realizowanych przez internet, na których prezentowane są pakiety klasy Business Intelligence: PROPHIX do budżetowania i controllingu oraz TARGIT do zaawansowanych analiz.

Więcej...

październik 2010

BI-Pro

Seminarium Business Intelligence - podsumowanie

W dniu 26 października 2010r. w Hotelu Tumskim we Wrocławiu odbyło się seminarium pt. "Systemy BUSINESS INTELLIGENCE w budżetowaniu, controllingu, analizach i raportowaniu", na którym w szczególności prezentowane były pakiety informatyczne do budżetowania i controllingu PROPHIX oraz do analizy danych TARGIT.

Więcej...

wrzesień 2010

PWIK w Bolesławcu

PWIK w Bolesławcu - kolejne wodociągi budżetują z PROPHIX

W Przedsiębiorstwie Wodociągów i Kanalizacji w Bolesławcu Sp. z o.o. zamknęliśmy ostatni etap wdrożenia systemu informatycznego PROPHIX.

Więcej...

sierpień 2010

KAKADU

Hurtownia danych dla KAKADU

Zakończyliśmy kolejny projekt wdrożenia hurtowni danych wraz z systemem raportowania i analiz na bazie platformy Microsoft SQL Server Business Intelligence dla spółki Kakadu Sp. z o.o., właściciela największej sieci sklepów zoologicznych w Polsce.

Więcej...

lipiec 2010

BI-PRO

BI-PRO partnerem roku 2009/2010 w zakresie systemu PROPHIX

Miło nam poinformować, że uzyskaliśmy tytuł Partnera Roku 2009/2010 w zakresie systemu PROPHIX.

Więcej...

styczeń 2010

Beskidzkie Centrum Onkologii im. Jana Pawła II

Wdrożenie narzędzia controllingowego w służbie zdrowia

Beskidzkie Centrum Onkologii im. Jana Pawła II w Bielsku Białej wybrało naszą ofertę wdrożenia narzędzia do budżetowania, controllingu i analiz.

Więcej...

listopad 2011

PROPHIX w Miejskim Przedsiębiorstwie Wodociągów i Kanalizacji w Lubinie

Wdrażamy rozwiązania do budżetowania i controllingu dla wodociągów i kanalizacji

Zakończyliśmy wdrożenie specjalistycznego systemu do budżetowania i controllingu w Miejskim Przedsiębiorstwie Wodociągów i Kanalizacji w Lubinie.

Więcej...

lipiec 2009

BI-Pro

Warsztaty komputerowe

W czerwcu zorganizowaliśmy kolejną edycję warsztatów komputerowych z serii "Systemy Business Intelligence w praktyce" pod tytułem "Nowoczesne specjalistyczne systemy informatyczne do controllingu, analiz i budżetowania".

Więcej...

luty 2009

Almi Decor

Nowe referencje z wdrożenia systemu controllingowego w ALMI DECOR

Zakończyliśmy wdrożenie systemu PROPHIX w firmie ADe Line SA.

Więcej...