• Start
 • Firma
 • Wydarzenia
 • BI-Pro na Targach IT FUTURE EXPO
 • BI-Pro na Targach IT FUTURE EXPO

   

  Targi technologii informatycznych bliższego i dalszego jutra, czyli IT FUTURE EXPO cieszą się z roku na rok coraz większą popularniością.

   

  W tym roku, dokładnie 20 września na Stadionie Narodowym w Warszawie miała miejsce już szósta edycja tego wydarzenia. W związku z tym, że głównym celem spotkania było zaprezentowanie technologii przyszłości dla biznesu, to nie mogło również zabraknąć przedstawicieli naszej firmy.


   

   

   

  W środę, 19 września, czyli w przeddzień targów, została zorganizowana uroczysta GALA IT Future Awards, podczas której wręczono nagrody Liderom IT 2018, nominowanym w poszczególnych kategoriach. Jest nam niezmiernie miło pochwalić się, że wśród nagrodzonych firm znalazła się również nasza firma zdobowyjąc tytuł Lidera IT w kategorii Business Intelligence Trends!


  Następnego dnia, na Stadionie PGE Narodowoym, odbyło się właściwe spotkanie, czyli dzień targów, w którym wzięło udział blisko 100 wystawców z całej Polski. Najważniejszą częścią tego wydarzenia, była możliwość spotkania się z odwiedzającymi, których frekwencja wyjątkowo dopisała w tym roku.

   

   

   

  "Jesteśmy obecni na rynku systemów Business Intelligence od kilkunastu już lat. W realizacji projektów posługujemy się głównie technologiami Microsoft na czele z narzędziami platformy SQL Server  Business Intelligence, w tym Analysis Services, Integration Services, Reporting Services a także coraz częściej Power BI. Zrealizowaliśmy już ponad 100 projektów w oparciu o te technologie.

  Uważam, że z uwagi na ogromne przyrosty danych w środowiskach biznesowych firm będą one jeszcze szybciej migrować do modeli hurtowni danych wspomaganych odpowiednio dopasowanymi narzędziami BI. Będą one wypierać w pracy działów analiz i zarządów firm standardowe zastosowania wyłącznie takich narzędzi jak arkusze kalkulacyjne Excel. Praca z wielowymiarowymi modelami danych jest bowiem w takich rozwiązaniach znacznie bardziej intuicyjna i efektywna.

  Liczymy, że będziemy mogli w tym pomóc jeszcze wielu firmom. Myślę, że dobrą zapowiedzią naszych dalszych sukcesów jest nagroda, którą dziś otrzymaliśmy […].” 

  Robert Sierocki
  Prezes Zarządu BI-Pro Consulting Group Sp. z o.o.


  Tegoroczne targi odwiedziło ponad 3 tys. osób. Każdy zainteresowany nowinkami w świecie IT mógł poznać aktualne trendy oraz rozwiązania oferowane zarówno przedsiębiorstwom jak i osobom indywidualnym. Również nasi konsultanci pełni optymizmu i energii prezentowali gamę produktów, których implementacją zajmują się od lat.

   

  Zapraszamy do kontaktu wszystkie firmy zainteresowane naszymi rozwiązaniami.