• Start
 • Klienci
 • Planowanie, budżetowanie i controlling dla MPEC w Tarnowie
 • Planowanie, budżetowanie i controlling dla MPEC w Tarnowie

   

  "W wyniku przeprowadzonego postępowania przetargowego na zakup i wdorżenie systemu informatycznego wspomagającego controlling najkorzystniejszą ofertę przedstawiła firma BI-Pro Consulting Group Sp. z o.o., z którą rozpoczęliśmy współpracę. Nasz wybór w głównej mierze bazował na ocenie naszych specjalistów z zakresu controllingu co do wyjątkowej funkcjonalności i elastyczności zaproponowanego rozwiązania oraz na wielu pozytywnych opiniach innych firm z branży użyteczności publicznej, gdzie Spółka BI-Pro Consulting Group zrealizowała udane wdrożenia.

  Wdrożone rozwiązanie pozwala nam w bardzo znacznym stopniu usprawnić procesy związane z pozyskiwaniem i przetwarzaniem danych na potrzeby planowania, budżetowania oraz zarządzania poprzez controlling, co w istotny sposób wpływa na wzrost efektywności funkcjonowania Spółki w tym obszarze.

  Z wielką przyjemnością możemy polecić Spółkę BI-Pro Consulting Group jako sprawdzonego realizatora wdrożeń systemów wspomagających planowanie, budżetowanie, controlling i analizy finansowe."

  Beata Jagoda
  Członek Zarządu, Dyrektor ds. Finansowych, Główny Księgowy, MPEC S.A. Tarnów

  Maciej Kędzior
  Kierownik Działu Sprzedaży i Controllingu, MPEC S.A. Tarnów

  Kolejnym naszym klientem z sektora użyteczności publicznej jest Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej S.A. w Tarnowie, w którym zakończyliśmy wdrożenie usprawniające planowanie, budżetowanie i controlling z zastosowaniem informatycznego systemu controllingowego.

   

  W ramach wdrożenia w MPEC S.A. w Tarnowie nasi konsultanci opracowali efektywne modele w systemie controllingowym dla następujących obszarów:

  • przychody Spółki,
  • koszty działów,
  • wynagrodzenia,
  • transport,
  • inwestycje i amortyzacja,
  • rozliczanie ciepła oraz zleceń.

   

  Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej S.A. w Tarnowie zaopatruje w ciepło ponad 80 000 mieszkańców Tarnowa, Niedomic i Żabna oraz kilkadziesiąt dużych przedsiębiorstw i instytucji publicznych działających na terenie miasta Tarnowa. Od 1996 roku, w warunkach konkurencji ogrzewana przez Spółkę powierzchnia wzrosła o ponad 45%. Obecnie MPEC Tarnów dostarcza ciepło systemowe do ogrzania 1 975 193,19m2 powierzchni będąc tym samym liderem branży ciepłowniczej w Polsce w kategorii przedsiębiorstw o sprzedaży do 1 000 000 GJ/rok.

   

  Zapraszamy do zapoznania się z Case Study z wdrożenia.

   

  Oczekują Państwo dalszych informacji? Prosimy o KONTAKT.