Repozytorium ISO

Szanuj lasy! Zmień papierowe dokumenty na elektroniczne

System zarządzania ISO to dystrybucja ogromnej ilości dokumentów. Tymczasem każdy papierowy dokument to konieczność wydruku oraz powielania i przechowywania. Od dziś dystrybucja dokumentów może stać się nie tylko łatwa i szybka, ale i lepsza dla naszego środowiska! Oszczędzaj czas, pieniądze i  drzewa! Przejdź z nami na elektroniczne dokumenty i zachowaj wszystkie wymogi, jakie wiążą się z utrzymaniem dokumentacji w firmie.

 

 

 

 

Dokumenty dostępne od ręki

W systemie możesz udostępniać dokumenty ISO, określając szczegółowo zakres dostępu. Może to być sam odczyt lub jeżeli chcesz udostępnić dokument do zarządzania właścicielowi procesu, to możesz przydzielić mu prawo zarządzania dokumentem. Użytkownicy, którzy zostali przydzieleni do dokumentu, otrzymają automatycznie powiadomienia o tym, a po obejrzeniu dokumentu będą mogli elektronicznie potwierdzić zapoznanie się z nim.

 

Przeglądy, rewizje, archiwizacja

Za pomocą systemu można dokonywać wszystkich koniecznych operacji na dokumentach, których zapisy są poddane kontroli. Możesz w łatwy i szybki sposób dokonywać przeglądów i rewizji dokumentów. Poprzednie wersje automatycznie zostają zarchiwizowane i będą dostępne do łatwego wglądu. Automatycznie tworzy się również numeracja każdej zmiany.

 

Procedury i instrukcje w formie bibliotek

Nie musisz udostępniać użytkownikom dokumentacji w jej oryginalnej strukturze. Sięganie do zagłębionych w procesach instrukcji może być dosyć kłopotliwe dla pracowników. Zamiast tego wszystkie dokumenty możesz udostępnić w formie wygodnych bibliotek grupujących dokumenty wg ich typu (Procedury, Instrukcje, Formularze) lub dowolnych innych cech.

 

 

 

 

Więcej na temat systemu eDokumenty. 

Oczekujesz dalszych informacji? Prosimy o KONTAKT.