• Start
 • Systemy
 • rozwiązania

  Planowanie i budżetowanie, prognozowanie i analizy, konsolidacja, obieg informacji

  Systemy

  Systemy Business Intelligence

   

  Na potrzeby efektywnego planowania finansowego, controllingu, raportowania i analiz ekonomicznych oferujemy specjalistyczne rozwiązania informatyczne klasy Business Intelligence.

   

  W zależności od potrzeb zalecamy określoną architekturę tych systemów i dobieramy określone narzędzia, które mogą funkcjonować jako indywidualne rozwiązania bądź też mogą zostać zintegrowane dla zaspokojenia potrzeb całego przedsiębiorstwa.

  Power BI

  Modyfikowanie i zarządzanie danymi

  Power BI to zestaw funkcji umożliwiających kontrolę oraz monitorowanie całego przedsiębiorstwa, zwłaszcza pod kątem analiz biznesowych.

  Więcej...

  ExpressBI

  ExpressBI

  Analizy dla MŚP

  System dedykowany dla małych i średnich przedsiębiorstw zapewniający podstawowe możliwości Business Intelligence w zakresie raportowania i analiz przy niewielkim budżecie na wdrożenie.

  Więcej...

  Microsoft SQL Server

  Microsoft SQL Server BI

  Hurtownie danych, analizy i raporty

  Realizujemy wdrożenia systemów raportowo-analitycznych w technologii Microsoft SQL Server Business Intelligence, opartych na modelu hurtowni danych, które są dedykowane dla wspomagania analiz ekonomicznych gdzie ilość i złożoność danych oraz mnogość i różnorodność źródeł danych są największym problemem.

  Więcej...

  Targit

  Zaawansowane analizy

  Celem systemu TARGIT Analysis Suite jest umożliwienie jak największej liczbie osób w organizacji samodzielnego tworzenia i dystrybuowania zaawansowanych analiz.

  Więcej...

  Reporting Services

  Zaawansowane raporty

  SQL Server Reporting Services (SSRS) dostarcza zestaw narzędzi i usług, które tworzą, udostępniają i zarządzają raportami mobilnymi i stronicowymi.

  Więcej...

  CONTROL

  Arkusze pod kontrolą

  Jeżeli do tej pory gromadzenie informacji oraz konsolidacja finansowa stanowiły problem dla Twojej firmy, a przeprowadzane procesy były uciążliwe zarówno dla pracowników, jak i oprogramowania, to mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie.

  Więcej...

  eDokumenty

  eDokumenty

  Płynny obieg dokumentów

  System eDokumenty to oprogramowanie klasy DMS i CRM przeznaczone dla firm z każdej branży, którym zależy na stałym podnoszeniu efektywności. Usprawnia on obieg dokumentów dzięki możliwości wygodnego dostępu do nich za pośrednictwem ekranu komputera.

  Więcej...

  ABBYY FineReader

  ABBYY FineReader to uniwersalne rozwiązanie do pracy z dokumentami papierowymi i PDF, które pozwala menedżerom pozbyć się codziennych rutynowych zadań, zwiększając efektywność biznesową.

  Więcej...