• Start
 • Firma
 • Wydarzenia
 • TARGIT wiodącym dostawcą w BARC The BI Survey 18
 • TARGIT wiodącym dostawcą w BARC The BI Survey 18

   

   

   

  Jesteśmy dumni, szczęśliwi i wdzięczni z wyników największego na świecie niezależnego badania użytkowników BI. Rezultat jest imponujący: "91 procent respondentów twierdzi, że poleciłoby TARGIT innym" - BARC THE BI SURVEY 18.

   

  BARC, jedna z wiodących na świecie firm analitycznych zajmujących się zarządzaniem danymi, wywiadem gospodarczym i zarządzaniem informacją w przedsiębiorstwie, opublikowała wyniki tegorocznej edycji BI Survey. 

  Przez ostatnie trzy lata TARGIT stale otrzymywał pozytywne opinie od swoich klientów, odzwierciedlające inwestycje dostawcy oraz usprawnienia w takich obszarach jak analiza wizualna, mobilny BI oraz analiza otoczenia biznesowego.

  Raport BARC The BI Survey 18 jest oparty na wynikach największego na świecie i najbardziej wszechstronnego badania użytkowników końcowych Business Intelligence.

  Spośród 36 wiodących na rynku produktów, które zostały szczegółowo przeanalizowane i porównane we wszystkich grupach, TARGIT był wiodącym dostawcą w 16 kategoriach i numerem 1 w rankingu dostawców mobilnych systemów BI w porównaniu do wszystkich innych dostawców w grupie produktów analizowanych pod kątem OLAP.

  Pobierz pełny raport TARGIT za darmo, aby zobaczyć, jak TARGIT plasuje się w rankingu w stosunku do konkurencji w takich kategoriach jak:
  - innowacyjność
  - obsługa dostawcy,
  - zadowolenie klienta,
  - analiza otoczenia biznesowego,
  - mobilny BI,
  - wyszukiwanie danych,
  - analiza wizualna,
  i wiele więcej.

  Więcej informacji można znaleźć klikając na poniższy obraz:

  Zobacz pełny opis.

   

   

  Oczekują Państwo dalszych informacji? Prosimy o kontakt.