• Start
 • Systemy
 • TARGIT: zaawansowane analizy, automatyzacja raportowania
 • rozwiązania

  Samodzielnie przygotuj analizy i raporty

  Prophix

  TARGIT - łatwo monitoruj trendy i odchylenia

  Prophix

  TARGIT - buduj pulpity kluczowych wskaźników wydajności (KPI)

  • 1
  • 2
  • 3

  TARGIT: zaawansowane analizy, automatyzacja raportowania

   

  Zaawansowane analizy z prostym interfejsem

   

  TARGIT Decision Suite jest jedyną platformą Business Intelligence, która oferuje narzędzia do wyszukiwania danych wizualnych, samoobsługową analitykę biznesową, raportowanie i oszałamiające pulpity nawigacyjne w jednym, zintegrowanym rozwiązaniu. 

   

   

  Więcej niż oprogramowanie

  TARGIT Decision Suite opiera się na filozofii, zgodnie z którą decydenci powinni być w stanie szybciej podejmować inteligentne decyzje biznesowe. Wszystko, co znajduje się w środku, zostało zaprojektowane w taki sposób, aby umożliwić Państwu obserwację zmian w danych oraz działania, które prowadzą Państwa firmę do przodu. TARGIT łączy w sobie wszystkie dyscypliny - od sprawozdawczości finansowej po samoobsługowe wykrywanie danych wizualnych - w jednej platformie BI, którą można wdrożyć w całej organizacji.

   

   

  TARGIT posiada ponadto wiele innych cech, które stanowią o jego wyjątkowości na rynku aplikacji Business Intelligence:

  Dowiedz się więcej:

  Zobacz TARGIT na YouTube
  • Samodzielna analiza – TARGIT Decision Suite zapewnia samoobsługowe rozwiązania analityczne o prostej konstrukcji, które są niezwykle intuicyjne dla początkującego użytkownika, a jednocześnie dysponują potencjałem umożliwiającym pracę eksperta technicznego.
  • Wyszukiwanie danych – dzięki rozbudowanemu modułowi wykrywania danych w TARGIT Decision Suite, hurtownia danych działa bez ograniczeń możliwości analitycznych. Nastała nowa era wyszukiwania danych.
  • Automatyczne raportowanie – funkcje sprawozdawcze TARGIT Decision Suite zostały stworzone tak, aby jeszcze bardziej ułatwić podejmowanie decyzji. Wystarczy jedno kliknięcie, aby przeprowadzić analizę.
  • Efektywna wizualizacja danych – Jest to klucz do zrozumienia informacji, które kryją się za Twoimi danymi. Dzięki TARGIT Decision Suite otrzymujesz połączone wykresy i schematy – bez konieczności ich konfiguracji.
  • Zarządzanie danymi – bezpieczne zarządzanie danymi jest w pełni możliwe dzięki niezawodnym narzędziom systemu TARGIT. W przypadku zarządzania systemem BI z jednej centralnej lokalizacji, wszystkie funkcje dostępne są w zasięgu ręki.
  • Kreatory „Chciałbym przeanalizować…” i „Chciałbym utworzyć raport…” – cecha pozwalająca w łatwy sposób tworzyć raporty i analizy finansowe i rzeczowe, wybierając krok po kroku poszczególne elementy, aż do uzyskania pożądanego efektu. (Meta Morphing),
  • Agenci Powiadamiania -  śledzą, czy określone wartości założonych parametrów nie zostały przekroczone,
  • InMemory - Dane można nawet ładować bezpośrednio z systemów źródłowych do bazy danych TARGIT InMemory za pomocąTARGIT InMemory ETL Studio. Oznacza to, że nie ma już zależności od SQL Server.
  • Dynamiczne kalkulacje - mogą być budowane z wykorzystaniem „listy najlepszych” lub „listy najgorszych” (włączając analizę ekonomiczną Pareto),
  • Raportowanie w oparciu o tabele przestawne, wiele zaawansowanych opcji formatowania oraz eksportowanie danych do kilku formatów plików (HTML, MHTML, CSV, TIFF, XML, PDF, XLS),

   

  Światowy standard analiz

  System TARGIT to niemal światowy standard w dziedzinie Business Intelligence z wdrożeniami w takich znanych markach jak np.: DaimlerChrysler, John Deere, Netto, GIANT, Pizza Hut.

  W Polsce TARGIT wspiera już zarządzanie kilkudziesięciu przedsiębiorstw, w tym m.in.: Iglotex, SKOK Stefczyka, Cersanit, Avans (Sukces), Centrostal Kielce, Royal Collection, Południowy Koncern Energetyczny, Vistula&Wólczanka.

   

  Dlaczego warto powierzyć nam wdrożenie systemu TARGIT?

   

  https://www.bi-pro.plimages/TARGIT_Logo_Partner_Slate_RGB.png

   

  Jesteśmy certyfikowanym partnerem firmy TARGIT     

  Firma TARGIT to wieloletni światowy lider w tworzeniu systemów informatycznych wspomagających zarządzanie przedsiębiorstwem klasy Business Intelligence.

  Na Państwa życzenie możemy zrealizować niezobowiązującą dedykowaną prezentację powyższych rozwiązań w siedzibie Państwa przedsiębiorstwa.

   

  Oczekują Państwo dalszych informacji?
  Prosimy o kontakt.