• Start
 • Klienci
 • Wdrożenie systemu controllingowego w firmie RAWLPLUG S.A.
 • Wdrożenie systemu controllingowego w firmie RAWLPLUG S.A.

   

   

  „Wdrożenie zostało zrealizowane sprawnie, szybko i w zgodzie ze wszystkimi założonymi terminami. Początkowo i jak to zwykle bywa przy wdrożeniach zaawansowanych systemów, nie wszystko było dla nas od razu oczywiste. Jednak w trakcie prac wdrożeniowych oraz szkoleń nasz zespół nabierał coraz większego doświadczenia, dzięki czemu kolejne wątpliwości czy obawy przyszłych użytkowników po prostu znikły.
  Nasz projekt był też potwierdzeniem znanej prawdy mówiącej o tym, że czynnie uczestnicząc w czymś osobiście, uczymy się szybciej niż wówczas, gdy tylko czytamy, patrzymy lub słuchamy.” 

  Artur Placzyński 
  Dyrektor Kontrolingu i Administrator systemu, RAWLPLUG S.A.

   

  Miło nam poinformować, że przy współudziale firmy RAWLPLUG S.A. opracowaliśmy studium przypadku ze zrealizowanego przez nas wdrożenia systemu controllingowego.
   

  Było to jedno z naszych ciekawszych wdrożeń, które dodatkowo wzbogaciło wiedzę i doświadczenie naszych konsultantów. W związku z tym przygotowaliśmy krótkie opracowanie, w którym został opisany proces implementacji oprogramowania, jak również czynniki które skłoniły firmę RAWLPLUG do wprowadzenia akurat tego systemu.

  Zapraszamy do zapoznania się z Case Study z przebiegu wdrożenia i uzyskanych rezultatów.

   

  Oczekują Państwo dalszych informacji? Prosimy o KONTAKT