• Start
 • Firma
 • Wydarzenia
 • Wydarzenia

  Aktualności i nowości z działalności naszej firmy oraz partnerów i dostawców.

   

  Webinaria: Power BI - perspektywa użytkownika końcowego

  Zakończyliśmy kolejną serię webinariów "Power BI - perspektywa użytkownika końcowego".

  Webinaria pozwoliły uczestnikom na zapoznanie się z podstawowymi możliwościami systemu Microsoft Power BI z perspektywy dopasowania ich do różnorodnych zastosowań biznesowych.

  Więcej...

   

  Analizy Magazynowe - kolejny moduł expressBI

  Wprowadzamy do oferty kolejny moduł expressBI. Nowy moduł "Analizy Magazynowe" jest kolejnym modułem expressBI, obok dotychczas już obecnych w naszej ofercie "Controlling finansowy" i "Analizy Sprzedaży".

  Moduł obejmuje predefiniowany model hurtowni danych wraz z pakietem standardowych raportów i dashboardów, gotowych do dalszej customizacji ...

  Więcej

   

  Nowy system controllingowy w ofercie BI-Pro

  Wprowadzamy do naszej oferty nowy system controllingowy FlexiReporting.

  System FlexiReporting wzbogaci naszą ofertę rozwiązań controllingowych dostarczając szeregu korzyści dla klientów takich jak: wielowymiarowe modelowanie struktur biznesowych firmy, zintegrowana baza danych finansowych, operacyjnych, budżetowania i prognozowania, ...

  Więcej...

   

   

   

  Nowa forma finansowania rozwiązań BI-Pro

  Miło nam poinformować, że nawiązaliśmy współpracę z Europejskim Funduszem Leasingowym S.A. dzięki czemu mogą Państwo skorzystać z atrakcyjnej formy finansowania wszystkich naszych rozwiązań.

  Więcej...

   

   

   

  TARGIT wiodącym dostawcą w BARC The BI Survey 18

  Jesteśmy dumni, szczęśliwi i wdzięczni z wyników największego na świecie niezależnego badania użytkowników BI. Rezultat jest imponujący: "91 procent respondentów twierdzi, że poleciłoby TARGIT innym" - BARC THE BI SURVEY 18.

  Więcej...

   

   

   

  Wdrożenie Międzynarodowych Standardów Sprawozdawczości Finansowej w zakresie Leasingu (MSSF 16, IFRS 16)

  Od stycznia 2019 zaczęły obowiązywać nowe, istotne zmiany w zakresie sprawozdawczości finansowej wg MSSF (IFRS). Przyniosły one diametralne zmiany w podejściu do ujmowaniu umów leasingowych, dzierżawy oraz najmu w firmie.

  Więcej...

   

   

   

   

  BI-Pro na Targach IT FUTURE EXPO

  Targi technologii informatycznej bliższego i dalszego jutra, czyli IT FUTURE EXPO cieszą się z roku na rok coraz większą popularnością. 20 września miała miejsce już szósta edycja tego wydarzenia. 

  Więcej...