YouTube
 • Start
 • Firma
 • Wydarzenia
 • Nasi Klienci

  Dziękujemy za zaufanie m. in.:

   

  • RawPlug
  • DB Schenker
  • Almi Decor
  • Mosty Łódź S.A.
  • Miejskie Wodociągi i Kanalizacja w Kędzierzynie-Koźlu Spółka z o.o.
  • Strzeleckie Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o.o.
  • Moto-Profil Sp. z o.o.
  • PMR Ltd. Sp. z o.o.
  • Przedsiębiorstwo Energetyczne ESV S.A.
  • Przedsiębiorstwo Budowlane CIROKO Sp. z o.o.
  • Intakus S.A.
  • Korona
  • Luvena
  • Kakadu
  • Renevis
  • PWIK Bolesławiec
  • MPWiK Lubin
  • ChŚ PWiK
  • DSA Financial
  • Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie
  • Armatura S.A.
  • Wspólnota PMM Sp. z o.o.
  • SSE Polska sp. z o.o.
  • Komsa Polska Sp. z o.o.
  • Grupa Grass Sp. z o.o.
  • optima

  Wydarzenia

  Aktualności i nowości z działalności naszej firmy oraz partnerów i dostawców.

  czerwiec 2020

   

  Zakładka Power BI w Microsoft Teams

  Dodanie raportów Power BI, w których ludzie współpracują, pomaga w podejmowaniu decyzji na podstawie danych, które stają się częścią rutyny.

  Więcej...

  marzec 2020

   

   

  Wdrożenie systemu controllingowego w Legnickim Przedsiębiorstwie Wodociągów i Kanalizacji S.A.

  Na współpracę z naszą firmą w zakresie informatycznego usprawnienia controllingowej metody zarządzania zdecydowało się Legnickie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji S.A. 

  Więcej..

  listopad 2019

   

   

  Budżetowanie i raportowanie w EWE Polska

  Zakończyliśmy wdrożenie specjalistycznego systemu do budżetowania i raportowania w EWE Polska Sp. z o.o.

  Więcej...

  czerwiec 2019

   

   

  Wsparcie budżetowania i controllingu w Strzeleckich Wodociągach i Kanalizacji Sp. z o.o.

  Zakończyliśmy wdrożenie specjalistycznego systemu do budżetowania i controllingu w Strzeleckich Wodociągach i Kanalizacji Sp. z o.o.

  Więcej..

  styczeń 2019

   

   

  TARGIT wiodącym dostawcą w BARC The BI Survey 18

  Jesteśmy dumni, szczęśliwi i wdzięczni z wyników największego na świecie niezależnego badania użytkowników BI. Rezultat jest imponujący: "91 procent respondentów twierdzi, że poleciłoby TARGIT innym" - BARC THE BI SURVEY 18.

  Więcej...

  styczeń 2019

  Raportowanie w firmie ESV S.A.

  Wśród naszych klientów jest firma ESV S.A., która prowadzi swoją działalność w obszarze energetyki. Spółka działa na rynku polskim już ponad 20 lat, jako niezależny dystrybutor energii. 

  Więcej...

  wrzesień 2018

  BI-Pro na Targach IT FUTURE EXPO

  Targi technologii informatycznej bliższego i dalszego jutra, czyli IT FUTURE EXPO cieszą się z roku na rok coraz większą popularnością. W tym roku, dokładnie 20 września miała miejsce już szósta edycja tego wydarzenia. 

  Więcej...

  wrzesień 2018

  Nowoczesne wsparcie dla controllingu w PERN S.A.

  Z zadowoleniem chcemy przedstawić naszego kolejnego klienta i udane wdrożenie systemu controllingowego. Jest to firma PERN S.A, która działa w obszarze logistyki naftowej. Nowe rozwiązanie zostało opracowane głównie pod kątem przygotowania rocznego planu dla całego przedsiębiorstwa.

  Więcej...

  sierpień 2018

  Wdrożenie Międzynarodowych Standardów Sprawozdawczości Finansowej w zakresie Leasingu (MSSF 16, IFRS 16)

  Od stycznia 2019 zaczną obowiązywać nowe, istotne zmiany w zakresie sprawozdawczości finansowej wg MSSF (IFRS). Przyniosą one diametralne zmiany w podejściu do ujmowaniu umów leasingowych, dzierżawy oraz najmu w firmie.

  Więcej...

   

  luty 2018

   

   


   

  PZZ HERBAPOL S.A. usprawnia efektywne zarządzanie przedsiębiorstwem

  PZZ HERBAPOL S.A. dołącza do grona użytkowników systemu wspomagającego zarządzanie efektywnością. Wdrożenie realizują konsultanci wrocławskiej firmy BI-Pro Consulting Group, a jego celem jest m.in. skrócenie oraz usprawnienie procesów budżetowania i analizy biznesowej.

  Więcej...

  maj 2016

  eDokumenty 5.0 - Najnowsza wersja systemu już dostępna

  Nowa odsłona systemu eDokumenty, przygotowana po intensywnych pracach, została stworzona z myślą o jeszcze lepszym dostosowaniu do potrzeb klientów. Do wersji 5.0 wprowadzono ponad 1000 zmian i udoskonaleń przeznaczonych przede wszystkim dla użytkowników końcowych, ale jednocześnie wiele nowych funkcji zostało dodanych z myślą o integratorach i administratorach wykorzystujących zaawansowane mechanizmy dostosowywania systemu do indywidualnych potrzeb przedsiębiorstwa.

  Więcej...

  luty 2016

  Nowa forma finansowania rozwiązań BI-Pro

  Miło nam poinformować, że nawiązaliśmy współpracę z Europejskim Funduszem Leasingowym S.A. dzięki czemu mogą Państwo skorzystać z atrakcyjnej formy finansowania wszystkich naszych rozwiązań.

  Więcej...

  czerwiec 2015

  TARGIT

  Elektroniczny obieg dokumentów w zarządzaniu nieruchomościami

  Wdrożenie zakończone sukcesem w Warszawskiej Spółce Wspólnota PMM która zdecydowała się na współpracę z naszą firmę w zakresie wdrożenia elektronicznego obiegu dokumentów w oparciu o oferowane przez nas rozwiązania informatyczne. 

  Więcej...

  czerwiec 2015

  Grupa Armatura usprawnia obieg dokumentów z BI-Pro

  Na współpracę z naszą firmą w zakresie informatycznego usprawnienia obiegu dokumentacji wewnętrznej postawiła Grupa Armatura z Krakowa. Z dniem 1 czerwca br. uruchomiony został rejestr umów Grupy oraz elektroniczny obieg dokumentacji kadrowej, jako I etap wdrożenia eDokumentów

  Więcej...

  luty 2015

  Elektroniczny obieg dokumentów dla SSE Polska Sp. z o.o.

  Kolejna spółka która zdecydowała się na współpracę z naszą firmą. Realizujemy wdrożenie systemu eDokumenty w SSE Polska Sp. z o.o. System usprawni obieg zamówień w firmie oraz powiązanymi z nimi fakturami.

  Więcej...

  styczeń 2015

  TARGIT

   

  System do planowania, budżetowania i analiz dla Grupy GRASS

  Zakończyliśmy wdrożenie systemu controllingowego w Grupie GRASS. Projekt zakładał usprawnienie procesów planowania, budżetowania, raportowania i analiz w obszarach zarządzania budżetami działów, sprzedaży, zakupów, zarządzania magazynem, reklamacji i windykacji.

  Więcej...

  październik 2014

   

  TARGIT

   

  TARGIT nr 1 według raportu BARC

  BARC, jedna z wiodących na świecie firm analizujących obszary Data Management, Business Intelligence i Enterprise Content Management, oficjalnie opublikowała wyniki tegorocznego BARC BI Survey 14.

  Analiza opiera się na wynikach z największego na świecie i najbardziej kompleksowego badania  użytkowników końcowych systemów Business Intelligence.

  Więcej...

  lipiec 2014

  Optima

  Hurtownia danych w branży pożyczek gotówkowych

  Zakończyło się wdrożenie hurtowni danych u jednego z pośredników kredytowych, w gdańskiej firmie Optima Sp. z o.o. Zrealizowany przez nasz zespół projekt pozwolił usprawnić analizy sprzedaży i raportowanie bieżącej działalności spółki.

  Więcej...

  czerwiec 2014

  Wdrożenie systemu wspomagajacego controlling w MWiK w Kędzierzynie-Koźlu Sp. z o.o.

  Wdrożenie w Miejskich Wodociągach i Kanalizacji w Kędzierzynie-Koźlu Sp. z o.o. przez BI-Pro Consulting Group Sp. z o.o. procesów controllingu w oparciu o specjalizowany system informatyczny, zostało przeprowdzone w profesjonalny sposób.

  Więcej...

  marzec 2014

  BI-PRO

  Konsolidacja finansowa, planowanie, budżetowanie i analizy dla Grupy AmRest

  Miło nam poinformować, że do grona naszych klientów dołączyła Grupa AmRest, decydując się na wybór naszej firmy jako wykonawcy wdrożenia rozwiązania usprawniającego procesy planowania, budżetowania, analiz finansowych i konsolidacji finansowej w oparciu o system klasy CPM.

  Więcej...

  styczeń 2014

  Planowanie, budżetowanie i controlling dla MPEC w Tarnowie

  Kolejnym naszym klientem z sektora użyteczności publicznej jest Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej S.A. w Tarnowie, w którym zakończyliśmy wdrożenie usprawnieniające planowanie, budżetowanie i controlling z zastosowaniem systemu klasy CPM.

  Więcej...