• Start
 • Klienci
 • Zarządzanie budżetami i controlling kontraktów budowlanych dla P. R. M. "MOSTY-ŁÓDŹ"
 • Zarządzanie budżetami i controlling kontraktów budowlanych dla P. R. M. "MOSTY-ŁÓDŹ"

   

   

  "Efekty wdrożenia okazały się satysfakcjonujące. Kierownicy projektów są w stanie samodzielnie opracować w systemie budżet kontraktu, a następnie go na bieżąco aktualizować jak też monitorować jego realizację. (...) Należy przy tym nadmienić, że nasze projekty bardzo różnią się od siebie złożonością, szczegółowością poszczególnych pozycji itp., zaś zaproponowane przez konsultantów BI-Pro rozwiązanie okazało się w tym kontekście bardzo elastyczne.

  Na podstawie dotychczasowej kilkuletniej już współpracy możemy zarekomendować firmę BI-Pro Consulting Group Sp. z o.o., która dysponuje odpowiednimi narzędziami do implementacji efektywnych rozwiązań controllingowych oraz kompetentną kadrą konsultantów wdrożeniowych."

  Wojciech Pater
  Prezes Zarządu, Dyrektor Naczelny, "Mosty-Łódź" S.A.

  Grzegorz Głowacki
  Z-ca Dyrektora ds. Realizacji, "Mosty-Łódź" S.A.

  W związku z rosnącą skalą i ilością prowadzonych projektów budowlanych przedsiębiorstwo "Mosty-Łódź" zdecydowało się na nawiązanie współpracy z naszą firmą w zakresie wdrożenia rozwiązania informatycznego usprawniającego zarządzanie budżetami projektów budowlanych i ich controlling w oparciu o informatyczny system controllingowy.

   

  Współpraca rozpoczęła się od realizacji wdrożenia pilotażowego dla jednego wybranego projektu. Po jego zakończeniu, osiągnąwszy satysfakcjonujące efekty, zdecydowano o rozszerzeniu wdrożenia na kolejne nowe projekty, a następnie również na inne obszary - przykładowo wdrożony system pozwala prowadzić controlling działalności bazy sprzętowo-transportowej.

   

  Przedsiębiorstwo Robót Mostowych "Mosty-Łódź" S.A. to renomowany wykonawca wielu znaczących obiektów inżynierskich na terenie całego kraju takich jak: mosty i wiadukty, kładki dla pieszych oraz przejścia podziemne.

  Wśród nich najbardziej znaczące z nich to: budowa mostu podwieszonego przez Martwą Wisłę w Gdańsku i przez Wisłę w Płocku, przebudowa mostów przez Wisłę w Puławach, Górze Kalwarii, Annapolu i Fordonie, obiekty mostowe na autostradzie A2, obwodnica Poznania i na odcinku Emilia - Stryków, Most Zamkowy przez rzekę Wisłok w Rzeszowie, budowa obiektów mostowych na obwodnicach: Jędrzejowa, Rawy Mazowieckiej, Gniezna.

   

  Poniżej załączamy materiał filmowy dotyczący budowy Trasy Górna w Łodzi - jednego z pierwszych projektów, który był w pełni zabudżetowany i kontrolowany w "Mosty-Łódź" S.A. przy pomocy wdrożonego przez nas rozwiązania informatycznego. Jesteśmy dumni, że mogliśmy przyczynić się do sukcesu tak dużego i złożonego projektu.

   

   

  Oczekują Państwo dalszych informacji? Prosimy o KONTAKT.